Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Finalja 4: Highlights, Peja-Trepça

Finalja 4: Highlights, Peja-Trepça


14 May, 2023 @21:14

Edhe një super ndeshje në serinë e finales së playoffit të Superligës, ndërsa Peja barazoi serinë ndaj Trepçës në duel koxha dramatik kah fundi, për t’u bërë seria 2-2 dhe fituesi i titullit kampion do të vendoset në ndeshjen e pestë, maksimale të serisë, që luhet në Minatori.

PLAYOFF SKEMA

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga