Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO E FINALES VENDIMTARE

Finalja (5) Highlights: Trepça-Ylli

Foto; FBK

Finalja (5) Highlights: Trepça-Ylli


23 May, 2024 @23:22

Ndeshja e fundit e serisë finale të playoffit që duhet të nxirrte kampionin e ri të Kosovës, përfundoi me fitoren e mitrovicasve, ku Trepça me fitoren e tretë në “Minatori” ndaj Yllit fitoi serinë 3-2 dhe u shpallë kampione e Kosovës për herë të parë që prej vitit 2012.

PLAYOFF SKEMA

Momentet më të mira të ndeshjes, në vijim:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga