Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Finalja (3) Highlights: Trepça-Ylli

Foto: FBK

Finalja (3) Highlights: Trepça-Ylli


17 May, 2024 @0:00

Trepça ka shënuar fitore në ndeshjen e tretë të serisë finale duke e mposhtur Yllin dhe duke marrë epërsinë në seri, 2-1. Tash mitrovicasve i duhet edhe një fitore për tu bërë kampion, ndërsa Yllit fitorja për të vazhduar serinë. Përballja e tretë, në momentet më të mira të saj.

PLAYOFF SKEMA

 


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga