Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PAS 30 MINUTASH LOJË

Trepça del në epërsi!

Trepça del në epërsi!


9 May, 2024 @20:23

Në fund të çerekut të tretë, Trepça e ka bërë atë që e kërkonte tërë ndeshjen, të pushojë 1 minutë në epërsi. Me 22-15 në periudhën e tretë të lojës, Trepça ka dalë në epërsi 53-52 për të hyrë në çerek të fundit në avantazh minimal.

Me nga 10 pikë, te mitrovicasit po dallohen Tmusic e Upson, ndërsa te Ylli Verge është më efikasi me 24 pikë.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga