Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PAS PJESËS SË PARË

Ngushtohet epërsia, Ylli në epërsi

Ngushtohet epërsia, Ylli në epërsi


9 May, 2024 @19:43

Pas çerekut të parë 20-29 në të mirë të Yllit, Trepça ka mbyllur çerekun e dytë 11-8 për të shkuar në pushim me 31-37 në të mirë të suharekasve. Pas 20 minutash lojë, Alonzo Verge Jr me 15 pikë është më efikasi te Ylli dhe në ndeshje, ndërsa te Trepça po dallohet Mikaile Tmusic me 8 të shënuara.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga