Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PAS ÇEREKUT TË PARË

Ylli 9 pikë përpara pas 10 minutave lojë

Ylli 9 pikë përpara pas 10 minutave lojë


9 May, 2024 @19:23

20-29 ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes së parë finale të playoffit të Superligës, ndërsa Ylli falë pikëve të Alonzo Verge (11) ka dalë përpara. Te Trepça po dallohet Devonte Upson me 6 të shënuara.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga