Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Playoff highlights: Ylli-Peja (4)

Playoff highlights: Ylli-Peja (4)


1 May, 2024 @23:45

Përballja e katërt e serisë gjysmëfinale ndërmjet Yllit dhe Pejës u vendos në sekondat e fundit, ndërsa ndeshjen dramatike pejanëve ia fitoi Larry Thomas me një shënim pak sekonda para fundit të ndeshjes. Seria tash u barazua në 2-2 dhe përballja vendimtare që siguron finalen për njërin ekip, luhet të shtunën mbrëma në Pejë.

PLAYOFF SKEMA


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga