Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Playoff highlights: Peja-Ylli (3)

Playoff highlights: Peja-Ylli (3)


27 April, 2024 @23:02

Peja ka arritur që të shënojë fitore në ndeshjen e tretë të serisë gjysmëfinale të playoffit dhe nuk ka lejuar që Ylli të shkojë sonte në finale. Seria tash është 2-1 në të mirë të Yllit, ndërsa momentet më të mira të përballjes së sontme janë mëposhtë:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga