Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Prishtina-Trepça, 5-shet startuese

Prishtina-Trepça, 5-shet startuese


25 April, 2024 @18:49

Ndeshja nis në ora 19:00, ndërsa trajnerët Albert Sylejmani dhe Adis Beciragic, kanë përcaktuar këto pesëshe startuese për përballjen e dytë të serisë gjysmëfinale të playoffit të Superligës, ku Trepça ka epërsinë 1-0.

PRISHTINA: Donte Clark, Donovan Smith, Malcolm Armstead, Derrick Wilson, Fisnik Rugova.

TREPÇA: Kevin Bracy-Davis, Darnell Edge, Mikaile Tmusic, Devonte Upson, Drilon Hajrizi.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga