Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Playoff highlights: Trepça-Prishtina

Playoff highlights: Trepça-Prishtina


22 April, 2024 @11:54

Në një ndeshje interesante, të përcjellë nga “Minatori” i mbushur me shikues, Trepça nisi mbarë serinë gjysmëfinale të playoffit ndaj rekord-kampiones së Kosovës, Prishtina, duke e fituar ndeshjen dhe duke marrë epërsinë në seri 1-0.

Momentet më të mira të ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga