Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

PlayOff highlights: Peja-Ylli

PlayOff highlights: Peja-Ylli


20 April, 2024 @22:50

Fitore e madhe e Yllit e shënuar në “Karagaç” për t’ia shuar epërsinë e terrenit vendas Pejës dhe për të marrë epërsinë fillestare në seri, 0-1. Alonzo Verge shkëlqeu në ndeshje, derisa kapitali i bërë në çerek të tretë nga Peja, u shua krejtësisht në të fundit prej anës së mysafirëve.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga