Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PAS 20-MINUTASH LOJË

4 pikë dallimi pas pjesës së parë

4 pikë dallimi pas pjesës së parë


21 April, 2024 @19:46

Posa ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së parë gjysmëfinale të playoffit ndërmjet Trepçës dhe Prishtinës, ndërsa mitrovicasit janë në epërsi me rezultat 43-39.

Me 11 pikë, më efikasi te Trepça është Kevin Capers, ndërsa te Prishtina po dallohet Diamond Stone me 9 të shënuara.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga