Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PAS 30 MINUTASH LOJË

Zgjerohet epërsia pas çerekut të tretë

Zgjerohet epërsia pas çerekut të tretë


21 April, 2024 @20:19

Avantazhin prej 4 pikësh që e kishte në fund të çerekut të dytë (pjesës së parë), Trepça e zgjeroi me lojë të mirë të treguar në çerek të tretë të ndeshjes ndaj Prishtinës duke e fituar këtë periudhë loje me 21-16, për rezultatin e përgjithshëm 64-55.

Me 12 pikë për 18 minuta lojë në fushë, Drilon Hajrizi është më efikasi aktualisht te Trepça, ndërsa te Prishtian po dallohet Diamond Stone me 19 të shënuara.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga