Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Playoff highlights: Ylli-Peja (2)

Playoff highlights: Ylli-Peja (2)


24 April, 2024 @22:40

Edhe përballja e dytë e serisë gjysmëfinale të playoffit të Superligës i takoi Yllit, që me fitoren e sontme ndaj Pejës bëri serinë 2-0 dhe tashmë vetëm një fitore e ndan nga finalja e playoffit të Superligës. Por, njeriu i ndeshjes ka qenë Alonzo Verge Jr. që ka thyer rekord-sezonal në Superligë, dhe atë në playoff, duke shënuar 52 pikë në fitoren 92-86 të suharekasve.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga