Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Playoff (4): Ylli-Peja, 5-shet startuese

Pamje e stinorit të kaluar

Playoff (4): Ylli-Peja, 5-shet startuese


1 May, 2024 @18:57

Dueli që mund të jetë vendimtar për kalimin në finale të Yllit, ndërsa Pejës i duhet për të çuar serinë në përballjen e pestë. Seria gjysmëfinale në betejën e katërt mes Yllit e Pejës nis në ora 19:00, ndërsa Petar Mijovic dhe Rami Hadar e nisin duelin me këto pesëshe:

PLAYOFF SKEMA

YLLI: Jan Palokaj, Nate Grimes, Gëzim Morina, Jalen Nesbitt, Alonzo Verge Jr.

PEJA: Arian Qallakaj, Lis Shoshi, Justin Davis, Jimmy Hall, Larry Thomas.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga