Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GAME 3 : TREPÇA - PRISHTINA

Trepça - Prishtina, pesëshet startuese

Trepça - Prishtina, pesëshet startuese


28 April, 2024 @18:50

Me fillim nga ora 19:00, Trepça dhe Prishtina takohen mes vete në Mitrovicë.

Trepça për momentin udhëheq 2-0 në seri dhe nëse fiton sonte, shkon në finale.

PESËSHET STARTUESE:

TREPÇA: Kevin Bracy-Devis, Darnell Edge, Drilon Hajrizi, Mikaile Tmusic, Devon Upson.

PRISHTINA: Donte Clark, Malcolm Armstead, Muhamedali Janjeva, Henrik Sirko, Diamond Stone.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga