Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GAME 3: TREPÇA - PRISHTINA

Trepça fiton ndeshjen e tretë, arrin finalen!

Trepça fiton ndeshjen e tretë, arrin finalen!


28 April, 2024 @21:14

Ndeshjen e tretë të serisë gjysmëfinale ndaj Prishtinës, Trepça e ka fituar sonte 82-69.

Kështu, me 3-0 në seri, Trepça e ka siguruar finalen, ku e pret fituesin e duelit mes Yllit dhe Pejës.

Raporti i plotë


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga