Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Finalja (2) Highlights: Ylli-Trepça

Finalja (2) Highlights: Ylli-Trepça


12 May, 2024 @23:32

Një ndeshje që në pjesën më të madhe të saj dukej se po shkonte kah fundi me fitore të lehtë të Yllit për të barazuar serinë, u bë krejtësisht dramatike në fund për tu përfunduar me fitore minimale të suharekasve.

Momentet më të mira të ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga