Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINALJA 2: YLLI - TREPÇA

Ylli - Trepça, pesëshet startuese (Finalja 2)

Ylli - Trepça, pesëshet startuese (Finalja 2)


12 May, 2024 @16:54

Me fillim nga ora 17:00, Ylli dhe Trepça takohen sot në ndeshjen e dytë të serisë finale, seri e cila për momentin është 1-0 në të mirë të mitrovicasve.

PESËSHET STARTUESE:

YLLI: Alonzo Verge Jr., Gëzim Morina, Jalen Nesbitt, Jan Palokaj, Nate Grimes.

TREPÇA: Darnell Edge, Kevin Bracy-Davis, Mikaile Tmusic, Drilon Hajrizi, Devonte Upson.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga