Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINALJA: YLLI - PEJA

Finalja e Ligës Unike, pesëshet startuese

Design: TOPSPORTI

Finalja e Ligës Unike, pesëshet startuese


21 April, 2022 @20:52

Me fillim nga ora 21:00, sonte Ylli dhe Peja përballen në finale të Ligës Unike.

Pesëshet startuese janë këto:

YLLI: Chris Harris, Erjon Kastrati, Mikaile Tmusic, Henrik Sirko, Dajuan Graf.

PEJA: Courtney Fells, Darius Washington, Daniel Lekndreaj, Dardan Berisha, Calvin Godfray.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike