Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO NGA NDESHJA

Highlights: Bashkimi - Penza

Highlights: Bashkimi - Penza


27 October, 2022 @11:08

Drama gjysmëfinale e Superkupës Mbarëkombëtare gjeti fitues vajzat e Bashkimit që arritën finalen duke e mposhtur Penzën me rezultat minimal 70-69.

Momentet e ndeshjes, mëposhtë:


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike