Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO NGA NDESHJA FINALE E KUPËS SË LIGËS SË PARË

Highlights: Istogu - NewBasket

Highlights: Istogu - NewBasket


13 February, 2022 @20:35

Momentet më të mira të finales së Kupës së Ligës së Parë ndërmjet Istogut dhe New Basket, ku ekipi prizrenas triumfoi në finale duke e marrë Kupën e parë në histori të klubit, me rezultat 69-72.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës