Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Istogu-Peja

Highlights: Istogu-Peja


10 December, 2023 @22:12

Peja ka mposhtur Istogun me 50 pikë dallim, ndërsa momentet më të mira të ndeshjes të përmbledhura mund t’i shihni mëposhtë:

 


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga