Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Trepça-Prizreni

Highlights: Trepça-Prizreni


10 December, 2023 @22:17

Trepça ka shpërhtyer në çerek të fundit për të bërë dallimin në ndeshje ndaj Prizrenit për ta fituar duelin e dhjetë të sezonit, ndërsa është në seri prej pesë fitoreve radhazi.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga