Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO NGA NDESHJA FINALE E KUPËS

Highlights: KBF Prishtina - KBF Bashkimi

Foto: FBK

Highlights: KBF Prishtina - KBF Bashkimi


13 February, 2022 @19:35

Përballja finale e Kupës së Kosovës te femrat përfundoi me fitoren dramatike të vajzave prizrenase dhe KBF Bashkimi fitoi Kupën e Kosovës duke e mposhtur KBF Prishtinën 69-54.

Momentet më të mira nga ndeshja finale e Kupës dhe triumfi i KBF Bashkimit, mëposhtë.

 


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës