Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Kosova - Norvegjia

FOTO / FBK

Highlights: Kosova - Norvegjia


27 February, 2022 @22:54

Kosova sonte u mposht nga Norvegjia në vazhdime, në kuadër të parakualifikimeve për Eurobasket 2025.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja