Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Goga Basket - Tirana

Highlights nga ndeshja Goga Basket - Tirana


7 April, 2021 @19:13

Çastet më të mira të ndeshjes çerekfinale të Ligës Unike, Goga Basket - Tirana, që përfundoi me rezultat 76-67.

RAPORTI I NDESHJES


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike