Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Rahoveci - Drita

Highlights nga ndeshja Rahoveci - Drita


18 September, 2021 @20:08

Rahoveci e mposhti me lehtësi Dritën (99-73).

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga