Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Trepça - Ylli

Highlights nga ndeshja Trepça - Ylli


24 January, 2021 @23:56

Ylli e mposhti Trepçën me rezultat 72-78

Skuadra suharekase ka bilanc prej 11 fitoreve e 6 humbjeve, kurse Trepça 4 fitore e 13 humbje.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga