Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Vllaznia - Peja

Highlights nga ndeshja Vllaznia - Peja


6 April, 2021 @19:32

Çastet më të mira nga ndeshja e parë historike në Ligën Unike ndërmjet Vllaznisë dhe Pejës që përfundoi me rezultat 73-90.

RAPORTI I NDESHJES


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike