Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Peja-Bashkimi

Foto: FBK

Highlights: Peja-Bashkimi


16 September, 2021 @21:40

Fitore shumë më e lehtë sesa e paramenduar për Pejën në hapje të stinorit ndaj Bashkimit sonte në Karagaç.

Peja

E kjo, me lojën impresive të Daniel Lekndreajt dhe pikët e pandalshme të Dardan Berishës, për të arritur fitoren e parë të stinorit.

Pamjet nga dueli:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga