Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Peja - Prizreni

Highlights: Peja - Prizreni


7 October, 2021 @21:14

Peja e mposhti Prizrenin me rezultat 89-82.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga