Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Peja - Prizreni’16

Highlights: Peja - Prizreni’16


21 April, 2022 @0:51

Peja ka arritur finalen e dytë radhazi të Ligës Unike, pasi që në ndeshje dramatike ka mposhtur Prizrenin’16 për të siguruar biletën për ndeshjen kryesore të Final Fourit.

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike