Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Peja - Trepça

Highlights: Peja - Trepça


22 January, 2023 @23:49

Peja është mposhtur edhe nga rivali i radhës në TOP-4. Pas Yllit e Prishtinës, ata i mposhti edhe Trepça. Në një ndeshje tejet interesante, pasi që Peja arriti një seri prej 16-0 në çerek të katërt, mitrovicasit u këndellën për të mos e lëshuar fitoren nga dora me trajnerin e ri në ekip, Engin Gençoglu.

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga