Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Prishtina - Prizreni’16

Highlights: Prishtina - Prizreni’16


1 May, 2022 @21:06

Prishtina duke e mposhtur Prizrnein’16, e barazoi serinë çerekfinale të Play Offit.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga