Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Prishtina - Rahoveci

Highlights: Prishtina - Rahoveci


9 October, 2021 @21:56

Prishtina e mposhti Rahovecin në sekondat e fundit të ndeshjes me rezultat 86-83.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga