Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA - RAHOVECI

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Prishtina-Rahoveci

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Prishtina-Rahoveci


9 October, 2021 @19:41

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes të Prishtinës dhe Rahovecit.

Pas epërsisë 4 pikëshe të Prishtinës në çerekun e parë, Rahoveci në 10 minutëshin e fundit e ktheu epërsinë në favor të tyre, duke e përfunduar pjesën e parë me rezultat 33-39.

Nick Banyard me 11 pikë është i vetmi me pikë dyshifrore te Rahoveci, kurse edhe te Prishtina i vetmi me pikë dyshifrore është Dachon Burke me 12 pikë.

Raporti i gjërë pas pak.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga