Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Prishtina - Trepça

Highlights: Prishtina - Trepça


13 March, 2023 @21:55

Duel i jashtëzakonshëm ndërmjet Prishtinës dhe Trepçës, që u vendos krejt në fund, ashtu siç i ka hije një derbi të madh të basketbollit në Kosovë, ndërsa prishtinasit fituan në fund duelin e madh, për t’ia shkaktuar humbjen e parë mitrovicasve prej se aty arriti trajneri Engin Gençoglu.

Momentet më të mira të ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga