Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Prishtina - Ylli

Highlights: Prishtina - Ylli


15 May, 2022 @8:24

Ylli e mposhti Prishtinën në ndeshjen e tretë të serisë gjysmëfinale të Play Offit dhe u kualifikua në finale me rezultat 3-0 në seri.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga