Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Prizreni’16 - Prishtina

Highlights: Prizreni’16 - Prishtina


5 May, 2022 @0:00

Prishtina e mposhti Prizrnein’16 nè çerekfinale të Play Offit dhe u kualifikua në gjysmëfinale.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga