Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Prizreni’16 - Rahoveci

Foto: KBPrizreni/fb

Highlights: Prizreni’16 - Rahoveci


7 April, 2022 @0:09

Prizreni’16 ka arritur që të shkruajë emrin në Final Four të Ligës Unike të basketbollit për herë të parë, ndërsa përkundër humbjes minimale nga Rahoveci sonte, me koshdallimin më të mirë nga ndeshja e parë kanë siguruar katërshen më të mirë të garës dhe mbeten në luftë për trofe.

Prizreni’16 i drejtuar nga Arbnor Rifati, në gjysmëfinale të Final Fourit do të ndeshet me Pejën, ku do të kërkojë finalen e parë dhe historike për ekipin.

Momentet e ndeshjes së kthimit Prizreni’16 - Rahoveci:


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike