Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO NGA NDESHJA

Highlights: Prizreni16 - Ylli

Foto: FBK

Highlights: Prizreni16 - Ylli


26 September, 2021 @11:59

Skuadra e Prizrenit i ka shkaktuar humbjen e tretë radhazi GE Yllit në Superligë, për t’ia thelluar krizën kësaj te fundit, që është edhe kampione aktuale e Superligës.

ORARI I NDESHJEVE dhe TABELA AKTUALE

Basketbollistët e drejtuar nga trajneri Arbnor Rifati, kanë arritur që pas çerekut të parë të ngushtë të shkrijnë gjithçka në vazhdim, për të fituar me dallim të madh duelin ndaj Yllit, të humbur në minutat e fundit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga