Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Rahoveci - Prizreni’16

Highlights: Rahoveci - Prizreni’16


30 March, 2022 @22:33

Prizreni e mposhti Rahovecin me rezultat 93-98, në ndeshjen e parë të Play Offit çerekfinal në Ligën Unike.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike