Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO E FINALES

Highlights: Trepça-Bashkimi

Highlights: Trepça-Bashkimi


13 February, 2022 @22:45

Një duel superior, deri në fund të çerekut të tretë, kur Trepça arriti të eliminojë qendrën e Bashkimit John Florveus nga ndeshja me pesë gabime personale.

Mitrovicasit e drejtuar nga Ljubomir Minvchev fituan Kupën e Kosovës, pas dhjetë viteve. Aty ku e kishin fituar për herë të fundit…

Momentet e ndeshjes…


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës