Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Trepça-Peja

Foto: FBK

Highlights: Trepça-Peja


11 February, 2022 @20:28

Trepça arriti finalen e parë pas 10 viteve në Kupë të Kosovës me fitore ndaj Pejës Karagaç dhe kështu të dielën do të luftojë për trofe.

Ndërsa momentet më të mira nga ndeshja, mund t’i shihni në videon e mëposhtme.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës