Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Ylli-Prishtina

Foto: KBYlli/24production/fb

Highlights: Ylli-Prishtina


8 May, 2022 @12:23

Momentet e shkëputura nga ndeshja e mbrëmshme në mes të Yllit dhe Prishtinës, që hapi serinë e gjysmëfinales së PlayOffit.

Ylli fitoi bindshëm ndeshjen për të marrë epërsinë në seri 1-0, derisa mposhti Prishtinën me rezultat 73-48.

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga