Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Ylli - Teuta

Highlights: Ylli - Teuta


21 April, 2022 @0:32

Ylli në momentet e fundit ka arritur të fitojë ndaj Teutës në kuadër të gjysmëfinales së Final Fourit të Ligës Unike, për të arritur finalen e dytë radhazi në këtë garë.

Ndërsa, momentet më të mira të ndeshjes i shihni në videon e mëposhtme:


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike