Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KB RAHOVECI

Illmen Bajra largohet nga Rahoveci

TOPSPORTI / ARKIV

Illmen Bajra largohet nga Rahoveci


18 December, 2021 @12:25

Përmes një postimi në Facebook, klubi i Rahovecit ka njoftuar që Illmen Bajra nuk do të jetë më ndihmëstrajner i klubit vreshtar.

Bajra dje e zhvilloi stërvitjen e fundit me klubin e Rahovecit, ndërsa arsyeja e largimit të tij nga kjo detyrë është shpërngulja në perëndim.

Gjatë karrierës së tij, Bajra ka qenë kryetrajner e ndihmëstrajner te disa skuadra kosovare te vajzat dhe te meshkujt, ndërkohë që ka qenë pjesë e shtabeve drejtuese edhe e përfaqësueseve së grupmoshave të Kosovës.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga