Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PLAY OUT

Istogu mbahet me Shabanin, s’lejon shkëputjen

Istogu mbahet me Shabanin, s’lejon shkëputjen


29 April, 2021 @17:39

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së Play Out-it ndërmjet Trepçës dhe Istogut.

Gjysmëlojën e parë Trepça e mbylli me epërsi 6 pikëshe, për rezultatin 43-37.

Gjatë kësaj periudhe koshashënuesi më i mirë ishte Diamant Shabani i Istogut me 14 pikë, kurse te Trepça më i miri ishte Dino Butarac me 10 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga