Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINAL: ISTOGU - NEW BASKET

Istogu - New Basket, mbyllet çereku i parë

DESIGN: TOPSPORTI

Istogu - New Basket, mbyllet çereku i parë


13 February, 2022 @12:20

Ka përfunduar çereku i parë në finalen e Ligës së Parë mes Istogut dhe New Basketit.

Rezultati pas 10 minutave lojë shënon 24-19 në të mirë të Istogut.

Më të mirët te Istogu deri tash janë Tayler dhe Llapi me nga 7 pikë, kurse te New Basketi më i dalluari është Robinson gjithashtu me 7 pikë.

Raporti i plotë, pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës